Aktualności

gemini_logo
11.02.2019

Nowy serwer pocztowy Gemini Internet

Nowy serwer pocztowy W dniu 10.02.2019 został uruchomiony nowy serwer pocztowy. Jest on dostępny dla każdego naszego Abonenta posiadającego usługi Internetu. Jeśli chciałbyś posiadać pocztę w domenie gemini.net.pl lub przenieść ją ze starego serwera, lub chciałbyś założyć swoją domenę i posiadać na niej pocztę napisz do nas:  migracjaserwera@gemini.net.pl  lub michal.smiga@gemini.net.pl Nowe możliwości : – Wielkość […]

więcej


modernizacja
28.03.2018

Rozbudowa infrastruktury

Uprzejmie informujemy , że nasza infrastruktura została rozbudowana o nowy router , który zdecydowanie poprawił wydajność przesyłu danych. W najbliższych dniach zostanie dodany kolejny router , dzięki któremu praca na sieci stanie się jeszcze szybsza i stabilniejsza. Równocześnie trwały prace nad rozbudową sieci świanłowodowej na terenie osiedla Prądnik Czerwony. W dniu dzisiejszym pierwszy etap prac […]

więcej


gemini_logo
25.05.2017

Komunikat w sprawie ustawy Hazardowej

Szanowni klienci Uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 15 grudnia 2016 r. o zmianie ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2017 r. poz. 88) od dnia 1 lipca 2017 r. na przedsiębiorcy telekomunikacyjnym ciąży obowiązek blokowania dostępu do niektórych domen internetowych. Zgodnie z zapisami art. […]

więcej


pradnik_tarasy
22.04.2017

Prądnik Tarasy

Uprzejmie informujemy , że zakończyły się prace przyłączeniowe do sieci Gemini Internet na inwestycji Prądnik Tarasy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

więcej


les
22.04.2017

Łepkowskiego 1

Witamy serdecznie nowych mieszkańców bloku przy ulicy Łepkowskiego 1. Uprzejmie informujemy , że w budynku działają usługi światłowodowe.

więcej


doktorq
26.01.2017

Nowa inwestycja ‚Jurajskie zacisze. Modlniczka’

Uprzejmie informujemy , że zakończyły się prace związane z przyłączeniem do sieci Gemini Internet do inwestycji. Wszystkich potencjalnych klientów serdecznie zapraszamy. Jurajskie zacisze w Modlniczce.

więcej


budopol
26.01.2017

Nowa Inwestycja 2

Uprzejmie informujemy , że zakończyły się prace związane z przyłączeniem do sieci FTTH (Światłowód w mieszkaniu) Gemini Internet do budynku przy ulicy Ostatniej 1F w Krakowie. Wszystkich potencjalnych klientów serdecznie zapraszamy.

więcej


doktorq
26.01.2017

Nowa Inwestycja

Uprzejmie informujemy , że zakończyły się prace związane z przyłączeniem do sieci FTTH (światłowód w mieszkaniu) Gemini Internet  w budynku przy ulicy Dobrego Pasterza 52 w Krakowie . Wszystkich potencjalnych klientów serdecznie zapraszamy.

więcej


gemini_logo
26.01.2017

Newsletter

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się do naszego newslettera. Będziemy w nim informować o nowościach i promocjach dotyczących naszych usług.

więcej


<< powrót