Aktualności

pradnik_tarasy
22.04.2017

Prądnik Tarasy

Uprzejmie informujemy , że zakończyły się prace przyłączeniowe do sieci Gemini Internet na inwestycji Prądnik Tarasy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

więcej


les
22.04.2017

Łepkowskiego 1

Witamy serdecznie nowych mieszkańców bloku przy ulicy Łepkowskiego 1. Uprzejmie informujemy , że w budynku działają usługi światłowodowe.

więcej


doktorq
26.01.2017

Nowa inwestycja ‚Jurajskie zacisze. Modlniczka’

Uprzejmie informujemy , że zakończyły się prace związane z przyłączeniem do sieci Gemini Internet do inwestycji. Wszystkich potencjalnych klientów serdecznie zapraszamy. Jurajskie zacisze w Modlniczce.

więcej


budopol
26.01.2017

Nowa Inwestycja 2

Uprzejmie informujemy , że zakończyły się prace związane z przyłączeniem do sieci FTTH (Światłowód w mieszkaniu) Gemini Internet do budynku przy ulicy Ostatniej 1F w Krakowie. Wszystkich potencjalnych klientów serdecznie zapraszamy.

więcej


doktorq
26.01.2017

Nowa Inwestycja

Uprzejmie informujemy , że zakończyły się prace związane z przyłączeniem do sieci FTTH (światłowód w mieszkaniu) Gemini Internet  w budynku przy ulicy Dobrego Pasterza 52 w Krakowie . Wszystkich potencjalnych klientów serdecznie zapraszamy.

więcej


gemini_logo
26.01.2017

Newsletter

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się do naszego newslettera. Będziemy w nim informować o nowościach i promocjach dotyczących naszych usług.

więcej


<< powrót